Nezařazené

Co udělat okolo domu?


Mít okolo pozemku plot se vyplatí z mnoha důvodů. Jedním z nich je design. Každý chce mít nově opravený nebo čerstvě dokončeny dům hezký ze všech stran. A právě plot by vám vzhled vašeho bydlení mohl zkazit. Určitě jste si také někdy řekli že se vám líbí některý dům který jste potkali třeba na procházce městem, ale plot okolo něj ho hyzdí. Jestli se tomu chcete ve vašem případě vyhnout, určitě je dobré si dát s výběrem plotu práci. Ne každý plot se hodí ke každému domu.

Co už není v kurzu?
Módní trendy pronikají i do našeho bydlení, což je vidět i na nově stavěných domech. K moderní novostavbě se vyloženě nehodí plot z pletiva, kterým je navíc všude vidět. V mnoha novostavbách vidíme trend velkých oken a portálů, a pokud nechcete aby měl vaši domácnost každý jako na dlani, nejspíš bude lepší se plotu z pletiva už z dálky vyhnout. Pokud chcete maximální soukromí, je ideální betonový plot. Přes ten není vidět absolutně nic.

kovový plot

V čem je ještě ideální?
Betonový plot má mnoho podob a mnoho výhod. Je poměrně cenově dostupný. Je mnohem levnější než velice populární gabionový plot, který je krásný, ale také velice drahý. Beton je bezúdržbový, dá se kombinovat třeba s kovovými prvky nebo dřevěnými latěmi, a výsledek vypadá pravdu velice hezky. Díky velkému výběru barev můžete sladit barvu fasády s barvou plotu.

dřevěný plot

Hledáte nejlevnější betonové ploty https://www.montazmpc.cz/ a chcete mít možnost si nechat udělat nový plot na klíč? U nás máte záruku toho, že váš starý plot rozebereme a odvezeme, a zaměříme vám nový. Pro ten vám připravíme základy a následně ukotvíme jednotlivé dílce. Samozřejmostí je u nás objednání i vchodové branky či vjezdové brány v designu, který se vám bude líbit. Velice populární je antracitová barva, která se hodí ke všemu. Vyberte si svůj nový plot a mějte moderní nejen dům, ale i jeho exteriér.