Hokej, sport, Facebook, erotika a holky na sex


Už ani nevím, kdy jsme se s mojí kamarádkou rozhodly, že si najdeme na chození, či šukání nějakého hodně slavného hokejistu, a sním bychom chtěly společně žít pod jednou střechou. Ale asi to bylo na mistrovství světa dva tisíce sedmnáct v Německu. Obě dvě jsme blonďaté, prsaté baculky, hokejové nymfomanky a říkáme si HOLKY NA SEX. S mojí ztřeštěnou kámoškou jsem se kdysi potkala online na sociální síti Facebook, a ani jsem netušila, že v našem druhém největším městě, kde žiji, potkám stejně bláznivou a výstředně oblékající se holku „fetish domina“, jako jsem byla já. Byl zrovna rok dva tisíce sedmnáct a mně bylo tenkrát krásných mladých sedmnáct let. Pamatuji si, že ten rok umřel zakladatel a vydavatel časopisu Playboy „Hugh Hefner“. Byla jsem zrovna po střední škole a nastoupila jako sekretářka do nemalé brněnské firmy. V mém zaměstnání jsem se moc nepředřela. Šéfovi jsem vařila ranní kávičku s mlíčkem a pokaždé když jsem mu ji přinesla do jeho útulné kanceláře, prohodil nějaký erotický vtip na mé výstavní osmičky prsa, která jsem mu ráda ukazovala v saténové polorozepnuté blůzce. Samozřejmě jsem je měla schované v podprsence, ale i tak se draly moc rády ven a pohled na ně byl fakt pěkný. Asi proto mi dával docela slušnou výplatu. Ale nikdy si ke mně nic neslušného nedovolil a ani na mě nikdy nešmátral rukama. Byl to elegantní, šarmantní muž.

Krom kávy jsem vyřizovala i veškeré anglicky psané firemní onlajny emaily, protože moje angličtina byla na úrovni rodilý mluvčí a já spíkovala, jako bych se narodila v USA. Moje mamka si totiž vzala Američana a místo aby šli bydlet do severní Ameriky, tak táta zůstal v Brně a udělal máme dítě a z toho jsem vznikla já. Odmalička na mě taťka mluvil angličtinou, no spíš to byl New Yorský slang. On pocházel z Bronxu. Nebyl to typický černoch, ale tak čtvrtina z něj. Ale na mé pokožce se to vůbec neprojevilo. Ba naopak, maminčiny a babiččiny geny mi nadělily obří kozy, pevnou velkou prdel, světlou pleť a velký úsměv. Jó, vlastně mám bílé zuby po tátovi, a když říkám bílé, tak myslím sněhově bílé. Stačí se na někoho usmát a hned ho tím omráčím. Takže toto jsou mé ženské zbraně a velké přednosti.

Jinak se jmenuji Sofie „Sofia“ a zrovna když píši tento erotický příběh, tak mi je přesně osmnáct let. Myslím, že jsem toho v životě stihla už dost, ale to se všechno dozvíte v mém vyprávění. Česká obdoba mého jména je Žofie. Svůj svátek slavím každoročně patnáctého května, a víte co znamená Sofie? Je to „moudrost“. Mým jménem se honosí, či honosily tyto známé ženy, například: „Italská herečka a sexuální symbol Sophia Loren – Sofia Costanza Brigida Villani Scicolone, francouzská herečka Marceau, americká herečka Milos, dcera Karla Gotta Nelly Sofie Gottová, tenistka Sofia Keninová, Sofie Řecká – španělská královna a pokud se chcete dozvědět o vaší budoucnosti, určitě jste slyšeli o kartářce Sofii. No a Sofie je i hlavní město Bulharska.“

akt ženy

Jednoho dne, bylo to na začátku května, mi můj šéf řekl, ať přijdu do práce místo v pátek, tak na sobotu v šestnáct hodin do kanceláře, že by potřeboval odeslat nějaké anglicky psané dokumenty a emaily, protože na druhém konci světa je několik důležitých lidí, kteří potřebují něco potvrdit do výroby, že se na to jen koukne, podepíše a já to gramaticky zkontroluji a pošlu to přes internet. Taková firemní spolupráce. Hodně často jsme to takto dělávali. Ale takto v sobotu to bylo poprvé. Můj šéf se odpoledne zavřel do své kanceláře a prý ať ho vůbec neruším, kdyby ho prý někdo sháněl, tak pro nikoho už tam není. Ale to si dělal srandu, protože v sobotu opravdu nikdo nevolal a nic nechtěl. Ale vůbec jsem nechápala, proč si můj galantní šéfík přede mnou najednou zavřel dveře. To dělal, jen když k němu chodila přes týden nějaká důležitá návštěva. V šestnáct hodin a patnáct minut jsem rychle zjistila, proč chtěl, abych přišla v sobotu do práce. Úplně jsem zapomněla, že se hraje mistrovství světa v ledním hokeji 2017. A ten rok to pořádala Francie a Německo a hrálo se v Paříži a Kolíně nad Rýnem. Šéfovi se prostě nechtělo v sobotu přemýšlet a nechal to vyřizování na mně.

Kolem sedmnácté hodiny byla nějaká velká pauza a já se osmělila zajít k šéfovi do kanceláře. Když mě uviděl ve dveřích, radoval se, že vyhráváme nad Běloruskem. Já moc hokej nikdy nemusela. Ale za chvilku začala další třetina a šéf Mirek mi řekl, ať s ním jednu třetinu posedím a fandím našim hokejistům. Začala jsem se s ním tedy koukat na televizi a musím říct, že ač jsem nikdy v životě nesledovala žádný hokej, tohle utkání mě začalo bavit. Nakonec jsme zvítězili šest jedna. Po skončení zápasu mi řekl, že pokud chci a nemám odpoledne či večer co na práci nebo se budu nudit, ať tam po práci zůstávám a můžeme koukat spolu. Mě se ten nápad líbil a když se konaly nějaké české zápasy, dalších deset dní jsem byla v práci i do deseti večer.

Hokej se mně začal tak moc líbit, že jsem úplně zapomněla, co se děje a najednou jsem si představila, že bych chtěla nějakého hokejistu na sex. Oni jsou takoví mužní, silní, energický. Jenže osmnáctého května odpoledne se konal zápas Česko – Rusko a oba dva jsme doufali, že je porazíme. Bohužel, Rusové nám dali pěkně na frak, a my prohráli tři : nula. Mirek byl z toho pěkně smutný, seděl tam v kožené sedačce, koukal na ty povadlé hlasatele, kteří tu prohru hned rozebíraly a hledali viníka, kdo prý za to může. Já jsem si k němu přisedla blíž, on najednou vytáhl vstupenky na finále do Kolína nad Rýnem, prý si je si koupil už před několika měsíci a těšil se, že vyhrajeme a pojede fandit. Podal mi ty vstupenky do ruky, sklopil hlavu a že tam nepojede, ať někoho za dva dny vezmu, že je to v neděli a od soboty do pondělí je tam i na dvě noci zaplacené ubytování, hned ob dvě ulice je krásný hotel, aby to prý nebylo daleko od hokejové haly. Jen se musím v pátek dopravit Flixbusem z Brna ze Zvonařky do Německa do Kolína. Tam přijedu v sobotu, pořádně se na neděli vyspím a přijela bych večer do Čech v úterý ráno. A že by mi dal placené volno, na ty dny, co nebudu v práci. Jen abych mu pak řekla, jak jsem se tam měla. Že on by už asi nevydržel tu dlouhou cestu autobusem, tak ať jedu, s kým chci.

sexy ženy

Odpověď byla rychlá. Vlepila mu pusu na tvář, vzala lístky a pádila domů. Zavolala jsem to ještě ten večer mé nejlepší ulítlé kamarádce Sandře, zda by se mnou nejela na mistrovství světa do Německa, a že je odjezd hned zítra odpoledne. Ta se vůbec nezdržovala s odpovědí a řekla „Jedůůůů na tisíc procent, samozřejmě se mnou počítééééj“. A vytlemená mi do telefonu řekla: „Třeba si tam s nějakýma hokejkama skvěle zapícháme.“ Odpověděla jsem jí, ať s tím nepočítá, protože hokejky si hledají Bárbíny, a ne nadměrně kozaté české baculaté dominy v kožených legínách. A také jsem se tomu hlasitě zasmála. Večer jsem narychlo zabalila svůj cestovní kufr, přibalila do toho nejlepší erotické profi fetish prádlo, saténové kalhotky, koženkové podprsenky, gumové sukně, hladké wetlook elastické legíny, různá sexy trička a jen jsem si pro sebe řekla: „Co kdyby!“

Páteční den jsme už stály vyletněné v minisukni a krátkým tričku s dvěma menšími kufry na brněnském autobusovém nádraží a natěšené čekaly na příjezd našeho zeleného autobusu. V ten květnový měsíc, dokonce i v ten víkend, kdy jsme jely do Německa, jsme měly společně se Sandrou oslavit osmnáct let. Ještě abych se Vám trochu víc popsala, jak jsem v těch sedmnácti letech vypadala a taky i má kamarádka Sandra. Obě dvě jsme blondýnky s dlouhými vlasy, velkými zadky a máme fakt obrovská prsa, ale to už jsem na začátku psala. Sandra je o pět centimetrů vyšší než já a obě dvě vážíme okolo osmdesáti kilo. No a já jsem Sandře skoro nachlup podobná. Kdo z Vás má rád plus size chubby bbw modelky, a líbí se mu video erotika, tak tady mám pár ceckatých a prdelatých ženských, které na Facebooku po přihlášení najdete a samozřejmě všechny tyto krásky sleduji: „Anastasiya Berthier, Dana Hamm, Denise Rocha, Amba Rose, Nong Bowie, Jessy Bunny, London Andrews, Ashley Alexiss, Kate Wasley, Lila Lovely, Lexxxi Luxe, Brija Monet, Agne Martuseviciute, Taylor Steele, Maria Moore, Natalie Fiore, Amerie Thomas, Alana Lace, Juliana Simms, Silvia Calibresa, Anorei Collins, Brianna Rose, Mazzaratie Monica, Marcy Diamond, Felicia Clover, Eliza Allure, Sofia Rose, Reyna Mae, Mara Jane, Nixie Night, Kimmie Kaboomm, Helena Bella, Bunny De La Cruz, April Flores, Queen Paraskeva, Charlotte Rachel, Sav Brooke, Cecilia Rose, Claudia Rojas, Bianca Data“. Snad se Vám některé ty kypré buchty líbí, protože my se Sandrou vypadáme podobně.

Druhý den, bylo něco kolem půl osmé ranní jsme přijely do Kolína nad Rýnem. Rozespalé jsme vylezly z autobusu a čuměly jako puk. Všechno to bylo pro nás nové. V Německu jsme ani jedna předtím nikdy nebyly, takže docela rozdíl než život v Brně. Uf, teď ještě najít ten hotel, kde budeme ubytované, měl být o pár ulic dál, než je hokejová Lanxess Arena. Raději jsme si vzaly taxi, který nás dovezl za 15 minut k hotelu, než to hledat a jezdit po Kolíně s kufry a ptát se Němců na cestu. Ubytování proběhlo úplně na pohodu a hladce. Usměvavý arabskoněmecký recepční nám pomohl s kufry do výtahu a my se ubytovaly v posledním patře. Pokoj byl úžasný. Po únavné autobusové jízdě jsme si daly rychlou sprchu a šly si na pár hodin lehnout do nadýchaných voňavých peřin. To víte, po té cestě jsme byly utahané jak hadrové panenky. Normálně jsme hned vytuhly a spaly s pár probuzením, až do druhého dne.

žena v prádle

Kolem čtrnácté hodiny mě Sandra probudila, a ať na sebe rychle hodím něco sexy, že se půjdeme před zápasem projít po okolí, protože kolem už chodí vlajkonoši, fanoušci a davy lidí. Za dvě hodiny se hraje o třetí místo, Rusko : Finsko. Za chvilku jsem už byla převlečená do kožené černé minisukně, bílé tílko bez podprsenky. Sandra na sobě měla snad ještě kratší latexovou sukénku a světle modré saténové tílko. Samozřejmě taky bez podprdy. Vyšly jsme z pokoje a než s námi sjel výtah k recepci, koukala jsem do zrcadla na to, jak mi jsou vidět stojící bradavky. Sandra se začala smát a řekla, to neřeš, to se chlapům líbí. A aby ne. Hned jak jsme přicházely k hokejové aréně, kde se měl hrát turnaj, stále nás zastavovali davy chlapů a chtěli se s námi fotit. Samozřejmě nám ten zájem o nás dělal dobře.

Asi za patnáct minut se k nám přitlačila další banda šesti urostlých borců a začali se s námi bavit. Najednou mě Sandra do ucha zašeptala, hele já je poznala, to jsou hokejisté z nároďáku. Ani nebudu psát z které byli země. Začali jsme se s nimi bavit angličtinou a že tu prý zůstali i když prohráli a vůbec se nedostali do finále či o třetí místo. A že se půjdou podívat až na finále v dvacet čtyřicet pět. A teď mají několik hodin času, ať s nimi jdeme do hospody, tam koukneme na televizi a budeme u toho fandit. Mě se nějak do hospody nechtělo. Ten jeden fešný blonďák nám pak ještě navrhl, že můžeme jít místo do hospody k nim na apartmán, kde se podíváme na zápas. A po televizi se půjde do arény na finále. Ten nápad se nám oběma zamlouval. Než jsme došli k nim na pokoj, ten jeden potichu povídal: „OH yes, those very busty girls look great, like some LIVE SEX WEBCAM CHAT models.“ Docela mi to udělalo dobře, že se jim obě dvě moc líbíme.

Kluci nás během pár minut dotáhli do nedalekého luxusního hotelu, musím říct, že měli o dvě třídy lepší a větší apartmánový pokoj než náš. A k tomu ledničku plnou výborného chlastu. Seděli jsme před televizí na sedačce namačkaní na sobě, drinky tekly proudem. Bavili jsme se u zápasu, kde teď zrovna hrají a v kterých klubech působí. Jeden z nich hrál v KHL, druhý ve Švýcarsku, třetí v Kanadě, další dva ve Finsku a poslední v NHL. Ten co hrál v NHL začal vyjmenovávat všechny hokejové kluby z USA a Kanady i s městy, kde se kluby nacházejí: „New York Rangers, Toronto Maple Leafs Ontario, Montreal Canadiens Quebec, Chicago Blackhawks Illinois, Boston Bruins Massachusetts, Los Angeles Kings California, Edmonton Oilers Alberta, Philadelphia Flyers Pennsylvania, Washington Capitals, Seattle Kraken Washington, Detroit Red Wings Michigan, New York Islanders, Vancouver Canucks British Columbia, Tampa Bay Lightning Florida, Pittsburgh Penguins Pennsylvania, Vegas Golden Knights Nevada, New Jersey Devils, Dallas Stars Texas, St. Louis Blues Missouri, Colorado Avalanche, Calgary Flames Alberta, Minnesota Wild, Nashville Predators Tennessee, Ottawa Senators Ontario, San Jose Sharks California, Anaheim Ducks California, Winnipeg Jets, Manitoba, Carolina Hurricanes North Carolina, Columbus Blue Jackets Ohio, Buffalo Sabres New York, Florida Panthers, Arizona Coyotes“. Samozřejmě že moc dobře znali i české hokejisty i jaká je u nás extraliga ledního hokeje. A taky mě pochválili, že mluvím perfektně anglicky, jako kdybych se narodila v USA.

žena

Pak začali kluci postupně jmenovat nejlepší hokejisty všech dob, celou historii: „Wayne Gretzky, Jaromír Jágr, Mark Messier, Gordie Howe, Ron Francis, Marcel Dionne, Steve Yzerman, Mario Lemieux, Joe Sakic, Phil Esposito, Ray Bourque, Joe Thornton, Mark Recchi, Paul Coffey, Sidney Crosby, Alex Ovechkin, Stan Mikita, Teemu Selanne, Bryan Trottier, Adam Oates, Doug Gilmour, Dale Hawerchuk, Jari Kurri, Luc Robitaille, Brett Hull, Mike Modano, John Bucyk, Brandan Shanahan, Guy Lafleur, Mats Sundin.“

Uplynula první třetina a Rusko nad Finskem vyhrávalo jedna nula. Odskočila jsem si v přestávce vyčůrat na záchod, a to byste netušili, co se mezitím stalo. Sandra se tam ocucávala s dvěma hokejkama a třetí jí zajížděl prstem mezi nohama a jí to dělalo docela dobře. Když jsem přišla ze záchodu, koukli na mě a všichni se tomu začali smát, vzápětí toho nechali. V druhé třetině už Rusko vyhrávalo čtyři jedna. Já i Sandra jsme už měly v hlavě pěkně naváto a atmosféra zhoustla. Kluci už dělali různé srandičky a moje kundička dostala neskutečnou chuť na pořádné hokejistické tlusté péro. Ale pořád jsem odolávala chtíčům. Na Sandře bylo vidět, jak si užívá mužných pohledů na její překypující dekolt. Její i mé bradavky se tyčily přes upnutá tílka, málem je propíchly. A kluci místo hokeje už raději zírali jen na ty naše mega velký teenagerský kozy.

Všichni jsme kopli do sebe ještě několik dalších alkoholových panáků a ve třetí třetině už jsme to se Sandrou nevydržely, koukly na sebe, obě dvě jsme si v mžiku stáhly už tak promočené kalhotky, hodily jsme je po nadržených klukách, stáhly si tílka pod cecky, trochu roztáhly nohy od sebe, zavřely oči a nechaly se překvapit tím, co mají kluci mezi nohama. Ležely jsme tam nahatý a nevěřili byste, za jakou malou chvilku byli kluci svlečení a nazí. Někdo z nich mi roztáhl ještě více stehna od sebe a hned jsem ucítila fousy a vlhké rty na vyholené kundičce. Další mi začal sát bradavky a hnětl mi rozvalený cecky a třetí mi vrazil čuráka do pusy a já mu ho začala žužlat. Bože musela jsem to vidět. Otevřela jsem oči, koukla jsem na ty hokejisty, jak si mě připravují. Pak jsem koukla na Sandru a ta to měla naprosto stejné. V hubě kouřila jednoho zarostlého chlupatého ptáka, další měl jazyk zabořený v její rozkvedlané buchtě, cucal jí obrovský klitoris a třetí jí obdivoval prsa a rukou si honil šulína, aby ho neměl tak povadlého.

krk ženy

Kluci se na nás začali všelijak ukájet, a asi hodinu si nás připravovali a střídali se na nás jako na nějakých českých kurvičkách z privátu. Já už měla cecky úplně rozkousaný, kundu nateklou a poškrábanou od tvrdých fousů a hubu roztaženou od kouření ptáků. Pak se ten jeden nejstarší s tím největším a nejtlustším pérem začal dobývat do mé mokré svatyně, prvně mi zarazil žaluda jen na okraj pindy, já se na něj trochu narazila a začal mě vláčně a drsně mrdat. Už jsem tekla jak promrdaná stará kurva, takových mokrých orgasmů ze mě stříkalo. Jeden mi stále rval péro do křtánu a moje bradavky už byly tvrdé jako broušený diamant. Mrkla jsem na Sandru, ta už měla vystrčenou prdel do vzduchu, jeden jí ho rval do kundičky, v hubě cumlala vyholenýho piňdoura a ten další to natáčel na mobil, aby měl prý vzpomínky na nás dvě.

Obě jsme začaly nahlas řvát, aby to na tom videu bylo dokonalý pokoukání. Jenže jak jsme byli všichni nacamraní jak zákon káže, zapomněli jsme, že už je po půl deváté a za pár minut má začít finále Kanada se Švédském. Najednou koukám, v televizi už to začalo. No nic, lepší si je jednou za život pořádně zašukat než hokejový zápas, který uvidím doma v záznamu. Koukla jsem na Sandru, ta chvilku přestala hekat a kouřit ptáka a pak z ní vypadlo: „Sofie, já jsem tak šťastná, že jsi mě vzala na mistrovství světa, takhle skvěle jsem si ještě nikdy v životě nezaprcala“. Já na ni jen mrkla a znovu se nechala jebat tím šíleně tlustým cizím ptákem. Za chvilku do mě začal hustit tunu mrdky, úplný „czech pussy creampie“, další se přidal a ten mi to stříkal do pusy a třetí mi to stříkal na cecky. Byla jsem postříkaná a zapatlaná od lepkavého spermatu od hlavy po břicho, měla jsem to i ve vlasech. Sandra vzala do rukou dva čuráky, namířila si je do pusy a všechnu tu mlíčnou šťavnatou dávku jí nastříkali na ksift a ten co jí šukal do kundy, tak jí zajel do zadku a udělal se do něj. Sandra u toho skučela a kňourala jak profesionální nymfomanka.

Po takové perfektní šukačce na postříkané sedačce, jsme tam se Sandrou nehnutě ležely, jak rozmrdané faraonovy děvky. Totálně vysexované a zničené. Pak jsme si dali všichni postupně sprchu a sešli se opět u televize. Nalila jsem do sebe na vystřízlivění Coca Colu, Sandra fantu a ve druhé třetině klukům zase stály péra jak elektrické stožáry, co do nich proudí deset tisíc voltů. Ani nás nemuseli pobízet. Já si naskočila na blonďáka, Sandra na zrzatýho fousáče a začaly jsme se na nich projíždět. Najednou jsem ucítila, jak mě někdo chytl za boky, roztáhl půlky a jedním vklouznutím mi zajel do kluzkého, hlubokého análu. Uf, ten mě krásně zaplnil svým dlouhým kopím. Sandra měla to samé. Kluci se v nás drsně ohrnovali. Cítila jsem v buchtě a zadku, jak se jim o sebe třou péra. Dalšímu jsem rukou honila ptáka a střídavě ho kouřila. Sandra tomu šestému svalnáčovi taky masturbovala čuráka. Uf, neskutečný gangbang v osmi lidech.

krásná žena

Další třetina a přestávka uběhla jako voda. Kluci nás znovu začali plnit svým horkým spermatem. Po takové skvělé šukačce jsem už do sprchy nešla. Nemělo to cenu, protože v třetí třetině si mě osedlal ten třetí, který se do mě ještě neudělal. Koukala jsem na Sandru, ta jen těžce odfukovala a nechala se statečně oprcávat do roztažené kundy a anální kakaové dírky. Znovu jsem koukla na finále o zlatou medaili, bylo nějaké prodloužení. Stejně jsem to už ani nevnímala, jak jsem byla opilá a totálně osexovaná na všechny erotické způsoby. Nakonec vyhráli Švédi.

My jsme si pak dali ještě jednou sprchu. Hokejky jsme opustily kolem jedné ranní a naplněné jsme přišly na hotel a spaly až do odpoledne, večer nám jel autobus do Čech. Cesta byla taková mokrá. Oběma nám z kundy vytékalo sperma přes kalhotky a sukni, až na sedačku. Když jsme přijely do Brna a zvedly se z přilepené sedačky, cítily jsme tu vůni, zápach smíchaného sperma s kundičkovým nektarem. V úterý jsme si se Sandrou navečer zavolaly přes Whatsapp mobil a shodly se, že to byl náš nejlepší gangbang sex v životě. Od té doby si hledáme na sex jen hokejisty. Ti jsou na sex nejlepší. V noci jsem se musela přihlásit na Facebook a přidala si tam do přátel naše hokejistické oplodňovače. Ještě jsem v rychlosti zkontrolovala na ČT plus, O2, A3, F1 TV sport programy živě, kdo všechno dal góly, abych byla trochu v obraze, kdyby se mě šéf na něco ptal.

Hned ve středu dopoledne si mě Mirek zavolal do své kanceláře, ať se k němu posadím do křesla a povykládám mu o zážitcích na mistrovství světa, jak jsem se tam měla, jaká byla v aréně atmosféra, jací byli fanoušci. Ani nevím, jestli ze mě cítil tu čpící mrdku, která ze mě stále vytékala do kalhotek. Ale já to ze sebe cítila dost. Řekla jsem šéfovi, že atmosféra byla super. Moc jsem to nechtěla rozebírat. Řekla jsem mu, že jsem ještě z té cesty utahaná a jdu vyřizovat nějaké emaily. Ještě jednou jsem mu poděkovala za ty lístky na mistrovství světa. A že to potřebuji ještě nějaký den dospat. A za pár dní bych mu o tom řekla víc.

Vypadla jsem z jeho kanceláře, zaplula ke svému počítači a usrkávala horký vyprošťovací kafe. Uf, kdyby tak šéf tušil, že jsem na žádném mistrovství v hale nebyla, a místo toho šukala s nadrženými hokejkami. A kolikrát mě za ten večer napustilo čuráčků…… O pauze jsem zavolala Sandře, a řekla jí, že bych zase někam vyrazila za pokušením, už mě z toho pomyšlení na sex, pěkně svrbí v rozkroku. Ta se začala smát tím jejím přiblblým smíchem a jen dodala: „To si kuř! Jela bych s tebou zašukat taky“.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické povídky zdarma?

A už jste někdy navštívili nejlepší FREE XXX ČESKÉ PORNO webstránky pro dospělé?

Na shledanou, čtenáři mých erotických příběhů. Rsk

5/5 - (19 votes)