Los Angeles čeká

Los Angeles je nádherné město, jenž poskytne spousty zábavy. Nepodceňte přepravu, a proto nakupte včas letenky a zařiďte vše potřebné.

Los Angeles čeká

Letecká doprava

Město se nachází přes oceán poměrně hodně daleko, a proto je letecká doprava tím nejlepším způsobem cestování, jenž můžete zvolit. Díky výhodným letenkám do Los Angelesmůžete ušetřit spoustu peněz, takže není na co čekat a můžeme vyrazit na úžasné dobrodružství, na které budeme vzpomínat po celý svůj život. Zároveň je letiště v tomto městě přestupní stanicí na Hawaii nebo další cestování k nádhernému pobřeží.

výhled z letadla

Zároveň je letiště jedním z největších na světě, takže se připravte na jeho velké rozměry. Nemusíte se nikam trmácet pěšky, protože v objektu jezdí autobusová linka A, za kterou nemusíte vůbec nic platit. Pokud se chcete z letiště přepravit na místo ubytování, tak se nejčastěji využívá husté autobusové dopravy. Samozřejmě také můžete využít metra na které zase jezdí autobusová linka G zdarma. Poslední variantou je taxi, ovšem zde počítejte s vyšší cenou, a proto je volba na každém zvlášť.

Turistická místa

Jak je známo, tak se právem přezdívá město andělů a luxus je zde určitě znát. Své si tu najdou i fanoušci sportů, protože tu najdeme bohaté zastoupení ve fotbale, NHL, basketbale a v mnoha dalších sportech. S dopravou rozhodně žádný problém mít nebudete, protože všude je hustá hromadná dopravní síť. Cizincům se moc nedoporučuje cestovat autem, protože sice cestování je rychlé kvůli několika proudové silnici, ale je potřeba vždy zabočit správně, což je někdy pořádné bludiště.

název Hollywood

Naleznete tu několik populárních pláží, na které se rozhodně nezapomeňte podívat. Určitě řadu z Vás bude především zajímat Hollywood, protože ten si každý spojí s americkými filmy toho nejslavnějšího rozsahu. Můžete si zde projít řadu turistických atrakcí, ovšem všude bude spousta lidí. Děti určitě potěší návštěva Disneylandu, což je opravdu významný zábavní park a má co nabídnout. Zkrátka v L.A toho můžete zažít opravdovou spoustu.