Jak je to s půjčkou pro podnikatele, když máte záznam

Ani podnikatelé nemají na růžích ustláno. Musí se pořádně ohánět, aby své podnikání udrželi v chodu.

Nejste si jistí, jestli náhodou nemáte záznam v registru dlužníků? Nebo naopak moc dobře víte, že záznam již nějakou dobu máte? Pravda, maže se až po několika letech, takže do té doby jste pro banku nepřípustní, čili vám v bance žádné další peníze nepůjčí. Jako dlužník si u mnohých společností vůbec neškrtnete a to ani v případě, že můžete prokázat, že máte peníze na splácení. Existují však výjimky, takže se dají u nebankovních společností sjednat hypotéky bez registru nebankovnihypoteky.net.

lidé u stolu

Hypotéky bez registru se dají sjednat u nebankovních společností. To znamená, že si pro půjčku nejdete do banky, protože tam vás ihned odmítnou, po tom co zjistí, že máte nějaký druh záznamu, ale půjčíte si u nebankovní společnosti. Není se čeho obávat, jsou tolerantnější právě vůči registrům, ale ostatní podmínky mívají obdobné jako v běžných bankách.

V případě hypotéky se samozřejmě ručí nemovitostí. Za tu získáte 50 – 70% z její hodnoty. Peníze se vyplácí ihned a v podnikání s nimi můžete naložit podle libosti. To je právě to, co mnozí klienti upřednostňují. U tohoto druhu úvěru jsou podmínky poměrně jednoduché. Splní je snad každý, protože se nevyžadují žádné složité náležitosti.

ženy u notebooku

Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí a peníze se používají samozřejmě v rámci podnikání. Doba splácení se může pohybovat různě, nejdéle na 30 let. Máte nízké daňové přiznání? Ani to nemusí být velký problém. Ať už malí nebo i velcí podnikatelé si potřebují půjčit, tak s těmito půjčkami na peníze dosáhne každý. Nedělejte si zbytečné starosti. Vše se vyřídí online pomocí internetu a peníze budete mít na účtu do druhého dne po vyřízení veškerých formalit.

S financemi můžete cokoliv ve firmě zaplatit, vyplatit se z dluhů, exekucí, zvolit konsolidaci půjček, zaplatit faktury, nájmy, energie, náklady, materiál, stroje, příslušenství, uhradit závazky, cokoliv, co zrovna potřebujete.