Mé názory ohledně voleb na prezidenta

Dnes bych se v tomto článku chtěla zabývat tím, co se aktuálně ve světě děje, protože to se naší společnosti také velice dotýká. Tak nějak vnitřně cítím, že jsme rozděleni na dva tábory. Na lidi, kteří tak nějak chápou, co se nyní děje, sledují zprávy a chápou, že je situace velice vážná. A proto chtějí jít k volbám a volit někoho, kdo náš stát vojensky zabezpečí. A proto chtějí zvolit generála, který by mohl pomoci. Nejde ale jen o válku, která by mohla hrozit nám, ale ostatním státům, zejména by mohl pomoci lidem na Ukrajině. Druhý tábor lidí ale věří proruským lžím a tomu, že válka začala vyprovokováním Ruska, nebo dokonce že na Rusko zaútočila Ukrajina.

Česká republika

Těchto lživých proruských zpráv je plný internet. Samozřejmě lidé, kteří tíhnou ke komunismu se budou Ruska zastávat do konce svého života. A Babiš? Nevěřím tomu, že by Ukrajině nějak pomohl. Nyní jeho kampaň manipuluje lidmi, jen proto, aby ho volili, já osobně mu nevěřím ani nos mezi očima. Asi ano, myslím si že vláda by mohla udělat víc pro to, aby lidé dostávaly alespoň nějaké příspěvky na plyn a energie, ale stále je to pro mě přijatelnější než vláda ODS nebo vláda Babišova. Ačkoli má pan generál Petr Pavel svoji minulost, věřím mu už jen pro to, že velice podporuje NATO a chce v něm zůstat a věřím i tomu, že jakýmkoli způsobem podpoří Ukrajinu, a hlavně v žádném případě nikdy nepodpoří Rusko!!

vlajka České republiky

A ne jako pan Okamura, který z něho chce vystupovat. Hrozně moc doufám že Babišovi se nepodaří lidi zmanipulovat a že zvolí pana Petra Pavla a konečně tu bude vládnout demokracie a bude v ní po dlouhé době, kdy naposledy kloudným prezidentem byl pan Havel někdo, kdo ji podpoří. Pan Havel toho proti komunismu udělal tolik, tak přece si je sem nebudeme znovu přivolávat. Podpořme demokracii, svobodu a rovnost! Běžte k volbám, protože je hrozně moc důležité, kdo nyní vyhraje volby na prezidenta České republiky v roce 2023!