Musí nutně nastat ve vztahu stereotyp?


V partnerském životě se nevyhnutelně po několika letech setkáme se stereotypem, který nemusí být nutně na škodu. Pokud nám vyhovuje neměnný a ustálený životní styl s minimem změn, jsme jistě v takovém vztahu spokojení. Jenže co když se stereotyp vkrade i do ložnice? Zprvu si toho ani nemusíme být vědomi, ale postupem času si začneme chtě nechtě uvědomovat, že náš sexuální život už není, co býval. Mnohdy nostalgicky vzpomínáme na začátky našeho vztahu, které jsme povětšinou trávili celé dny v posteli. Jenže postupem času se tento nepatrný obláček, který nabízel útočiště jen pro vás dva, rozplyne. Přichází povinnosti a starosti všedního dne, které nahrazují bezstarostné zamilovávání. Jedná se o nevyhnutelný průběh událostí, které jsou u většiny páru neměnné.

nešťastný pár

Když se do postele vkrade nuda

Jenže stereotyp v sexuálním životě nechce nikdo z nás a mnohdy se nám vkrade pod peřinu, ani nevíme jak. Milování bychom si v první řadě měli užívat, nemělo by být nahrazeno rutinní činností s frekvencí několikrát do měsíce. Pokud se vám v posteli už dlouhodobě usídlila nuda, je nejvyšší čas s tím něco udělat.

nohy pod peřinou

Sexuální pomůcky či afrodiziakum

Mnohdy stačí skutečně málo a dvojice v sobě může objevit znovu ztracený chtíč a sexuální libido. Slyšeli jste už o prodeji poppers? Primárně se jedná o čističe kůže, ovšem jen do té chvíle, než je položíte na noční stolek. Určitě jste slyšeli, že poppers je také silné afrodiziakum, které dokáže navodit příjemní vzrušení a horkost, která se doslova rozlije po celém těle. Na pomoc je však možné přizvat i jiné pomocníky z řad sexuálních pomůcek nebo krajkového pro muže neokoukaného prádla. Možností, jak do postele znovu vnést kouzlo okamžiku je celá řada, je jen potřeba je umět správně využít? Troufnete si být odvážní? Je to jednodušší, než by se mohlo na první pohled zdát.