Snadná příprava nákladu


Abychom zajistili snadný převoz rozměrnějšího nákladu, tak je tu možnost zapůjčení dodávky, která je dostatečně velká a snadno se do ní předměty nakládají.

Snadná příprava nákladu

Různé situace

Každý z nás má nějaký majetek, který buď dostaneme nebo si jej koupíme v příběhu života. Ovšem třeba když si koupíme nový krb, tak jej musíme nějak dostat domů. Osobní auto nepřipadá většinou v úvahu, protože de do něj krb prostě nevleze. To samé platí u stahování, rekonstrukce a mnoha dalších situacích. Pokud máme vozidlo s tažným, tak nás ještě muže zachránit přívěsný vozík. Pokud totiž máme větší auto se silnějším motorem, tak skutečně můžeme tahat i větší množství těžkých a rozměrných předmětů.

logistický sklad

Rozhodně se vyplatí vozík se sklápěcím čelem, protože nakládka je pak mnohem jednodušší. Když se ještě vrátíme k stěhování, což je jeden z velmi častých případů, tak zde je už dobré uvažovat o dodávce. Ta nabízí opravdu velký zavazadlový prostor, takže Vám bude stačit jet jenom párkrát, což je velká časová úspora. K řízení dodávky stačí řidičské oprávnění skupiny B, takže nepotřebujete žádné speciální náležitosti.

Obraťte se na půjčovnu

Dodávku pochopitelně je tak někdo nemá, a proto se ptáte, kde si ji půjčit, abyste s ní mohli převést vše potřebné. Odpověď je snadná, protože funguje půjčovna užitkových vozů Praha. Klienti jsou s jejími službami a vozy, takže se sem rádi pravidelně vrací. Kromě soukromých osob si dodávky půjčují také firmy, když potřebují pracovat ne nějakém velkém projektu, nebo se jim jejich vůz pokazil a než bude opravený, tak za něj potřebují náhradu. Spousta zákazníků si půjčuje dodávku pouze na jeden den, kdy si zařídí vše potřebné, ale není problém ani s dlouhodobým pronájmem, kdy ji můžeme mít půjčenou třeba klidně měsíc.

bílá dodávka

Zapůjčení stojí od 900 korun za den, což je opravdu příjemná cena, protože můžeme třeba na stavbu dovést spoustu materiálu. Společnost také půjčuje přívěsný vozík, který můžete zapřáhnout za dodávku a tím získáte opravdu slušný prostor. Vozy jsou pravidelně servisovány, takže jsou v dobrém technickém stavu.