Stolek, co se hodí

Když však spojíme dohromady slova konference a stolek, vznikne z toho dojem, že se tento kousek nábytku smí používat, nebo se používá pouze na konferencích. Mohu vás ujistit, že ne. Konferenční stolek lze používat jak doma, tak i na pracovišti i když tam to, pravda, nebývá zvykem.

Přesnou definicí slovního spojení se zabývat nebudeme, ale zaujme nás onen stolek jako takový.

Při jeho koupi budeme hledět především na design. Vizuální dojem je zde na prvním místě, jeho funkčnost bohužel na druhém. Moderní pojetí přikazuje dělat jej bez různých odkládacích prvků, šuplíčků či vnitřních prostor. Nanejvýš je ještě jedna deska pod tou horní, a to je vše. Ale nezoufejte, konferenční stolek slouží k jiným účelům, než abyste na něj postavili počítačovou skříň, nebo na něm prostírali oběd pro hosty. I když to jde, proč by to nešlo.

stolek

Luxusní konferenční stolky jsou pak svým designem na té skutečně nejvyšší úrovni a jejich účel je především prezentovat firmu nebo jednotlivce. A i když to část lidí považuje za zbytečný přepych, většina lidí se bez něj prostě neobejde. Ostatně, příchozí zákazník, který jde objednávat například porcelán očekává něco extra, kdežto pokud jde objednat na pilu řezivo, neočekává nic. Proto je také třeba si uvědomit, kde takový stolek budeme mít.

V pracovně být klidně může, i když by tam měl být spíše stůl pracovní, ale v kotelně je zhola zbytečný. I když tam v pohodě může být také.

Pořídíte-li si takový konferenční stolek, tak skutečně jeho umístění pečlivě zvažte a nejste-li si stoprocentně jisti, kontaktuje nějakého bytového architekta a nechte si od něj poradit. Je to vlastně vizitka vaše, nebo vaší firmy.

kulatý stolek

Pokud si kliknete na link zvýrazněný výše, můžete si podobný stolek ihned vybrat a také ihned objednat, a to bez starostí a shánění po městě. Výrobek vám pak přijde až domů a vy se s ním můžete už jen chlubit.