Zuby jsou důležité

Zdraví chrup je velice důležitý a nikdo by neměl dopustit, aby tomu bylo jinak. Čištění zubů je velice důležité a odbourává nám nejen zubní kámen, ale také usazeniny od jídla a nečistoty. Důležitou věcí je také mezizubní kartáček, či zubní niť, která má také velký význam při ošetřování zubů. Pokud jste péči zanedbali, a dostali jste se až k tomu, že Vás bolí zub, tak neváhejte a navštivte zubaře. Zubní klinika Praha https://clinicplus.cz/, teď nově přijímá pacienty a je možnost se přihlásit.

Klinika

Tato nová pobočka vznikla na Praze 10, kam se pohodlně dostane autem, tramvají i autobusem. Pokud pojedete autem, tak můžete pohodlně zaparkovat u obchodního centra Eden, odkud to budete mít pouhých pár minut pěšky. Ordinace prování preventivní prohlídky i složitější zákroky a jsou zde vítány děti i dospělí. Registrovat se můžete jednoduše na webových stránkách, takže nemusíte vážit cestu až do ordinace. Navíc Vás registrují na daný čas, takže až se dostavíte, tak nemusíte čekat v nesmyslné frontě. Navíc je klinika moderně vybavená a pracuje zde profesionální personál. Mimo pobočky v Praze, se můžete objednat i na jiné jejich pobočky. Mezi ně patří pobočka v Horní Počaply, Mělník a také Roudnice nad Labem.

Klinika (2)

Mimo klasické preventivní prohlídky zde najdete vše na jednom místě. Těšit se tak můžete na dentální hygienu, terapeutickou, chirurgickou, protetickou a estetickou stomatologii. Od 1.9.2021 také nově bude zubní klinika spolupracovat i s pojišťovnami a to jak se státními, tak s partnery komerčních pojišťoven. Na webových stránkách se můžete také podívat na podrobný ceník a také na aktuality, které klinika zavádí.

Pokud tedy máte nějaké problémy se zuby a momentálně nemáte žádné zubaře, tak rychle využijte této příležitosti. Nejen, že Váš přijmou a bezbolestně ošetří, ale také budete mít zuby opět v pořádku, jako dřív.