Nový mobil

Vždycky jsem si říkala, že až budu mít konečně svou práci, tak že si pořídím nějaký mobilní telefon, protože jsem měla mobilní telefon, které jsem zdědila po svém otci. Jenomže můj otec byl takový, že si vůbec nepotrpěl na nějakém designu anebo něčím stylovým. Takže mi svůj mobilní telefon dal takový, že byl opravdu škaredý a měl opravdu mnoho kosmetických vad, byl poškrábaný a displej byl prasklý. Ovšem taky ale na displeji byly různé fleky, už asi používání anebo stářím. Takže se mi to vůbec nelíbilo a řekla jsem si, že si na brigádě budu muset ušetřit nějaké peníze, abych si mohla koupit vlastní mobilní telefon. Už dlouho jsem o tom snila. A když jsem se ptala maminky, jestli by mi potom taky nepřispěla na mobilní telefon, tak mi řekla, že s radostí mi na mobil přispěje. Protože já jsem taková, že když něco chci, tak toho chci dosáhnout rychle.

Tato technika u mě odma nechybí.

A jsem poctivá a slušná, takže taky chci chodit na brigádu a alespoň osmdesát procent z ceny mobilů si chci zaplatit ze svého. Líbí se mi to a jsem ráda, že se o sebe taky umím postarat, a to ve svých třinácti letech. I když moji rodiče mi řekli, že by i tak mi koupili celý nový mobilní telefon, ale tohle já nepotřebuji, protože chci se o sebe postarat sama a jak jsem mi že řekla, chci si koupit nějaké lepší mobilní telefon.

S mobilem taky pracuji ve škole.

Budu proto ráda, když mi rodiče na nový mobilní telefon taky přispějí nějakou malou částku, abych taky měla jako dárek od nich, protože mi řekli, že mi taky chtějí přispět nějaké peníze na mobilní telefon. Tak proč bych si taky peníze od nich zase nevzala, že?  Navíc si myslím, že si tohle všechno zasloužím, jsem slušná holka, co se ráda uší a mobil bych taky vyžívala na to, že bych se s rodiči alespoň rychleji a častěji spojila. Protože otec pro mě jezdí někdy do školy, takže s mobilem by to byl o mnoho lepší a taky rychlejší.