Mobil i v práci

Mobilní telefon bylo vždycky pro mě něco, co mě něco naučí anebo mi taky pomůže. Protože pracuji v práci, kde používám hlavně notebook a taky počítač a taky mobilní telefon. A v práci mám dva mobilní telefony a taky pevnou linku. Pevná linka je taková interní, díky ní se mohu dovolat a všude po celé firmě, takže nemusíte potom taky někdy běhat. Samozřejmě, ale já patřím k těm lidem, kteří se velice rádi hýbou, takže nemusím jenom stále volat z pevné linky, ale taky si někdy vezmu mobilní telefon do ruky. A vezmu mobilní telefon a pěkně se s ním procházím po své kanceláři.

Mobil mám často i v práci.

Protože kdybych měla stále jenom sedět u počítače nebo u notebooku, tak bych se asi zbláznila. Mám ráda pohyb, protože jsem akční člověk. Proto jsem ráda, že existuje mobilní telefon, díky němuž si taky mohu projít a nemusím čekat u pevné linky. Navíc je taky prima, že díky mému mobilnímu telefonu se mohu kdykoliv spojit s rodinou. Líbí se mi taky to, že díky mobilnímu telefonu mohu zachytit krásné okamžiky na fotoaparát. Takže pokud bych měla mít někdy nový mobilní telefon, tak bych chtěla, aby měl opravdu kvalitní fotoaparát. Protože díky fotoaparátu zachytím opravdu krásné okamžiky.

V kanceláři moc sedím.

A vždycky když jdu z práce, tak se stavím do drogerie, kde taky velice levně vyvolávají fotky z mobilního telefonu. A už mám doma opravdu spoustu fotek z mobilního telefonu z drogerie, takže jsem ráda, že tohle taky dokáže mobilní telefon. A opravdu nevím, co bych dělala, kdybych měla mobilní telefon bez fotoaparátu. To bych se asi zbláznila a musela bych si pořídit úplně nový a jiný mobilní telefon. A na co vy nejvíce využíváte mobilní telefon? Co třeba různé aplikace a mobilní hry? Znám opravdu plno lidí, kteří by se třeba neobešly bez různých mobilních her. Mě to taky baví, skvěle se u toho odbourává stres. A to já nyní potřebuji jako sůl.