Samsung Galaxy A5, Huawei P20 Lite

Každý člověk má v dnešní době už nějaký mobil, ať už tlačítkový, nebo dotykový. Ale máte opravdu dobrý mobil? Mohu vám doporučit pár dobrých tipů na značky a typy mobilů, pokud uvažujete nad koupí mobilu a nevíte přesně, jaký byste zvolili typ, značku a také funkci mobilu, která je velmi důležitá.

3D tisk

Samsung Galaxy J5 2017

Pokud hledáte nějaký dobrý typ mobilu (poměr kvalita rovná se cena), ale ne úplně nejdražší a nechcete utrácet desetitisíce na mobil, tenhle mobil by se vám mohl líbit.

Já osobně jsem ho sama vyzkoušela a měla jsem ho více než přes dva roky. Sloužil mi hodně dlouho a ne špatně – kdysi jsem si do něho stahovala hodně seriálů, aplikací a dělala poměrně hodně fotek (v řádu stovek). Potom mi bohužel spadl poprvé, ale i tak se sklo rozbilo jenom trochu a to se u moc mobilů nestává, takže bych chtěla podotknout, že sklo mobilů je opravdu kvalitní a mobil mi opravdu vydržel docela dlouhou dobu. Vlastně možná kdyby mi tenkrát nespadl, ještě by mi možná dobře fungoval, takže ten poměr kvalita rovná se cena za ty peníze (cca tři až čtyři tisíce) opravdu je, z čehož jsem vlastně byla docela překvapená, že vydržel tak dlouho fungovat.

klávesnici počítače

Huawei P20 Lite

Tento mobil není taky jeden z nejdražších, podobně jako Samsung Galaxy J5 2017. Taky nebyl drahý a taky s ním mám zkušenosti (stál cca 3000 korun). Řekla bych ale, že oproti Samsungu měl asi lepší kvalitu fotografií a určitě i větší paměť (stahování aplikací, tvorba fotek).

Iphone 7

Pokud chcete investovat především do mobilu (jako například opravdu kvalitní fotky – pokud tedy rádi fotíte, nebo upravujete fotky a chcete kvalitní fotky, které se dají porovnat s kvalitním fotoaparátem) a plno dalších funkcí. A pokud vám nevadí investovat do značky Iphone větší množství peněz a jste fanoušky Iphone, tenhle mobil je určený právě pro vás.