Dokonalá koupelna je oázou klidu a pohodlí

Máte sladěný k dokonalosti celý byt či dům, ale jedna místnost přeci jen chybí. I vaše koupelna, ať je nebo není spojena s WC, si zaslouží kvalitní nábytek a vybavení. I na tomto místě přeci trávíme hodně času a potřebujeme se tu cítit dobře. I na toto místo chodí naše návštěvy.

koupelna

Koupelna je ale dosti specifické místo a nelze sem umístit jakýkoli nábytek. Vzhledem k vysoké vlhkosti a častému riziku pocákání vodou je zde, více než kdekoli jinde, nutné, aby byl nábytek kvalitní a odolný a vydržel bez poničení dlouhé roky.

Chcete-li zařídit koupelnu kvalitním nábytkem na míru, obraťte se na nás, naše nabídka je pestrá . Stejně jako u ostatního nábytku, i zde postupujeme pečlivě a podle vašich přání. Vše s vámi projdeme a navrhneme řešení, které do vaší koupelny padne naprosto dokonale.

koupelnový nábytek

Zapomeňte na lákavé slevy, volte nábytek na míru

Máte koupelnu v jednoduchém tvaru, členitou, podkrovní nebo s WC dohromady? Nic není problém, maximálně využijeme každý prostor a zachováme vzdušnost, i ta je důležitá. Nebojte se ani stávajících obkladů a dlažby, doporučíme takové barevné provedení, které se stávajícími prvky bude bezvadně ladit.
Koupelnový nábytek od nás je zkrátka dobrá volba, protože:

· Je kvalitní a vydrží zátěž ve vlhkém prostředí
· Vyrobený na míru a maximálně funkční
· Máte možnost barevného sladěný se stávajícími prvky
· Nalezneme řešení do každé koupelny
· Je elegantní, nadčasový a stylový

Pokud zařizujete úplně novou koupelnu nebo rekonstruujete tu stávající, volte nábytek na míru. Z obyčejného prostoru dokáže vykouzlit maximálně funkční a příjemné prostředí, ve kterém si při koupeli rádi odpočinete a načerpáte nové síly do dalšího dne. Zapomeňte na lákavé slevy sektorového nábytku a vyberte si nás, nezklameme vás.