Nastěhujte se do vlastního

Bydlet ve vlastním může od nynějška každý, protože je to velice levné a jednoduché! Nevěříte? Pak jste asi ještě neslyšeli o mobilních domech https://www.top-mobilnidomy.cz/, které si můžete pořídit za více než přijatelné peníze a můžete je mít k dispozici na vlastním pozemku již během několika měsíců.

červené okenice

A pokud pochybujete o tom, jak by se vám v takovém mobilním domě mohlo bydlet, tak tou nejlepší cestou, jak se zbavit všech pochybností je, si to nanečisto vyzkoušet. Třeba tak, že navštívíte centrum vzorových mobilních domů a na vlastní oči si prohlédnete veškeré vybavení a jednotlivé typy domů.

Nicméně pokud mluvíme o mobilních domech, nemusí se vždy jednat o celoroční bydlení. Dobře zateplený mobilní dům vám sice spolehlivě poslouží v průběhu celého roku, pokud však hledáte jen nějaké sezónní bydlení anebo třeba zahradní chatku a tak podobně, můžete si klidně zvolit mobilní dům, který zateplený nebude a budete jej tak moci využívat pouze v bezmrazé sezóně roku, nicméně o to více na koupi takového domu ušetříte.

domky u sebe

Pokud jde o vnitřní vybavení domu, tak může být libovolné, záleží jen na vás, čím svůj mobilní dům opatříte. Standardně obsahuje kuchyňský kout, sprchový kout, jídelní stůl se židlemi, sedačku či manželskou postel a také spotřebiče, nicméně tyto parametry závisí především na vašich vlastních potřebách.

růžové bydlení

A k tomu, abyste si takové vlastní bydlení mohli naplno užívat, toho mnoho nepotřebujete. Již jsme se zmínili o tom, že bydlení v mobilním domě je poměrně levná záležitost. Další peníze vydáte za koupi vlastního pozemku, kam dům umístíte, nicméně vzhledem k jeho rozměrům může být opravdu malý. Velkou výhodou ovšem je, že k umístění mobilního domu nepotřebujete žádný souhlas úřadů, žádné stavební ani jiné povolení. Ovšem pokud máte zájem o přidělení čísla popisného, tak si jej můžete dodatečně nechat přidělit.

Nastěhovat se do mobilního domu je tedy snazší, než to na první pohled vypadá.