I na cestách může vaše dítě doprovázet Krteček

Miluje vaše dítě tolik známou pohádkovou postavičku, jakou je Krteček? Není se čemu divit, že si ho získal v okamžiku, kdy shlédlo první pohádku, ve které hrál hlavní roli. Tyto pohádky patří mezi české nejúspěšnější a nejhezčí, jaké u nás máme a skutečnost, že jich zbožňuje i vaše dítě, je proto pochopitelná.
Užívat si však nemusí pouze pohádky s ním. V současnosti natrefíte na velkou škálu předmětů, hraček, oblečení nebo doplňků, na kterých nelezete tuto postavičku a tím pádem může s vaším dítětem být – kdekoliv se bude nacházet.
krteček plyšák

Cestujte s batůžkem, na kterém se bude vyjímat

Ve vašem životě se setkáte s tím, že budete čas od času muset cestovat z místa na místo a zabalit vašemu dítěti několik nezbytností do batohu, který si už časem bude nést na zádech samo. Pokud si zakoupíte batůžek krtečka, spolehněte se na to, že veškeré cesty vašeho dítěte budou úsměvné a radostné i díky tomu, že mu bude zdobit zavazadlo.
Je fantastickou volbou v případě, že navštěvuje mateřskou školu, kde se rovněž neobejde bez různých výletů, kdy bude potřebovat vlastnit jeho malý batoh.Neváhejte mu tedy zakoupit takový, který se mu zalíbí právě proto, že se na něm nachází jeho oblíbená pohádková postava.
děti s batohem

Několik možností, ze kterých můžete vybírat

Aby byly spokojené nejen ty nejmenší děti, v sortimentu nalezete i mnoho verzí pro starší ratolesti, které navštěvují základní školu. Vybírat můžete z velkého batohu na kolečkách, který je vhodný pro děti prvních ročníků, kdy svou tašku ještě tolik nezvládají unést na zádech. Zaujat vás může i nabídka tašek přes rameno, které jsou skvělé nejen na nošení do školy, ale i na jakýkoliv sportovní kroužek, který navštěvují.
Z barevných provedení máte na výběr ze dvou barev. Potěší vás nejen klasická modrá, které ke krtečkovi tak nějak patří, ale i zelená – vhodná rovněž pro holčičky. Doplňte i vy vašemu dítěti šatník o nezbytnost, kterou využije a vyberte mu takovou tašku, která se mu zalíbí převážně díky jejímu vzhledu.