Překvapte svou milou na Valentýna


Nejen květen se pokládá za měsíc lásky, ale i v únoru se najde den, kdy si lásku projevujeme více než jiný den v roce. Je to svátek svatého Valentýna a nutno říct, že ho ženy milují. A díky tomu mají muži nelehkou úlohu – tudíž postarat se o to, aby byl tento den výjimečný a vaše drahá polovička byla se vším spokojená.
růžové víno a šampus

Sázka na klasiku

Jestli nemáte potřebu vymýšlet žádná velkolepá překvapení a oslavy, zvolte jednoduchý přístup k tomu, jak vaši partnerku potěšit. Taková klasika obnáší několik kroků, které je snadné splnit a přináší obdivuhodné výsledky, protože nimi nic nezkazíte.
•       Květiny– nemyslete si, že se obejdete bez kytice, kterou vaší milované dáte najevo, jak moc vám na ní záleží. Každá žena si zaslouží květinu, ze které „padne na zadek“ a v den svatého Valentýna – to platí obzvláště!
•       Dobrá večeře v příjemné restauraci– pochopitelně, že každou ženu potěší chutná večeře v luxusní restauraci u sklenky dobrého vína. Pokud ji plánujete, musíte myslet na to, že je nutné provést rezervaci v dostatečném předstihu.
•       Maličkost v podobě dárku– jednoduchý dárek, který bude vždy mluvit ve váš prospěch je vkusný šperk, který jí vyčaruje úsměv na tváři a slzy v očích. Vybírejte precisně, protože je důležité, aby ho vaše partnerka i využila. Dejte jí tedy něco, co bude opravdu nosit.
den svatého valentýna

Večer, na který nezapomene

Pokud vás už nebaví žádné klišé v podobě kytek, restaurace a dárků zakoupených v klenotnictví, můžete vsadit na velkolepý večer, na který vaše milovaná nezapomene.
Uvědomte si, že je tento významný den přímo předurčený k tomu, aby se děly věci velkých rozměrů. Můžete jí projevit vaši lásku veřejně, požádat ji o ruku, vzít ji na vzrušující výlet (třeba do Paříže), uspořádat velký mejdan u vás doma s vašimi dobrými přáteli, vzít ji na oblíbený koncert, do opery, na romantický víkend v lázních nebo kdekoliv jinde, kde se bude cítit příjemně a spokojeně.
Někdy totiž stačí splnit ženě přání, které v sobě má a díky kterému jí dáte najevo, co všechno pro vás znamená. A Valentýn je jeden kouzelný den, kdy se o to můžete pokusit.